HYBI

HYBRIDNÍ SOUSTAVA KRUHOVÝCH A OBDÉLNÍKOVÝCH TVARŮ

HYBI

KOMBINACE KRUHOVÝCH PŮDORYSŮ S OBDÉLNÍKOVÝMI

HYBI

OD ZÁKLADNÍHO NÁKRESU PO SAMOTNOU REALIZACI

HYBI

PROJEKCE - VÝROBA - STAVBA

Co je HYBI?

Pokud se vám líbí kruhový prostor jen pro určitou část vašeho domu, nic nebrání zkombinovat kruhový a obdélníkový prostor do jednoho domu. Hybi nabízí spojení praktického a vkusného designu moderního bydlení.

Domy na míru

S ohledem k typu užívání dodáváme kombinované domy Hybi v mnoha možných provedeních šíře stěn a střech. Umíme zhotovit izolované stěny v šíři od 50mm až do 400mm. Tedy od jednoduchého montovaného domu po dřevostavbu s parametry nízkoenergetického či dokonce pasivního soběstačného domu se zelenou střechou.

Zde si můžete dotvořit konečné představy o Vašem Hybi projektu

Vyberte Hybi, které se nejvíce blíží představě Vašeho budoucího domova. Nákresy půdorysů jsou pro vás jen ilustrací pro dotvoření konečných představ o Vašem budoucím originálním domovu na míru. S tímto jsme Vám připraveni pomoci od základního nákresu po konečnou projektovou dokumentaci a následnou realizaci na klíč.

 

 

Proč zvolit právě naše domy?

U staveb JSYstem neexistují hranice pro kreativitu, fantazii, design a symetrii zároveň. Navrhněte si svůj vysněný domov, my Vám pomůžeme tento sen uskutečnit

Dřevo zpracováváme ve vlastních provozech

Naše pilařská výroba, tesařská a truhlářská dílna od samotného kmene zpracuje a připraví veškeré prvky podlahy a konstrukce včetně vnitřního i vnějšího opláštění, vyrobí nábytek do celého interieru domu, okna, dveře a světlík.

Osobní přístup – každý dům je originál

Ke každému projektu přistupujeme s danou pečlivostí, kterou si kruhové domy s nevšedním stylem zaslouží. Nechceme být stavební firma s "typizovanými krabicemi". Můžeme nabídnout kompletní "dřevěný" servis bez subdodavatelských vícenákladů.

Zajistíme projektové dokumenty

Na základě typu provedení jsme schopní vypracovat potřebné podklady ke stavbě - od základního modelového nákresu po projektovou dokumentaci včetně všech statických výpočtů dle platných norem a dalších nutných dokumentů, na základě kterých můžete požádat o stavební povolení nebo ohlásit stavebnímu úřadu stavbu nepevně spojenou se zemí bez stavebního povolení.

Zaujal Vás jeden z našich produktů? Odstartujte s námi Váš "dřevěný" projekt..