kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení kruhová dřevostavba kruhový dům Duo

DUO

soustava dvou propojených dřevostaveb z masivu

DUO

projekce - výroba - realizace na klíč

DUO

návrhy - projekce - realizace

DUO

od základního nákresu po samotnou realizaci

DUO

DVA PROPOJENÉ KRUHOVÉ DOMY

Co je DUO?

Duo má propojené dvě kruhové stavby. Tento prostor je praktický a kreativní nabízející nevšední kombinaci kruhového a obdélníkového prostoru. Duo můžeme zrealizovat od propojených dvou lehkých kruhových staveb , přes komplex kruhových dřevostaveb s parametry nízkoenergetického či dokonce pasivního domu se zelenou střechou.

Domy na míru

Duo vyrábíme v mnoha variantách od 4m až do 18m v průměru. S ohledem k typu užívání dodáváme propojené domy v mnoha možných provedeních šíře stěn a střech. Tedy od jednoduchých dvou propojených kruhových staveb, přes komplex propojených dvou kruhových dřevostaveb s parametry nízkoenergetického či dokonce pasivního domu se zelenou střechou.

Zde si můžete dotvořit konečné představy o Vašem Duo projektu

Vyberte Duo, které se nejvíce blíží představě Vašeho budoucího domova . Nákresy půdorysů jsou pro vás jen ilustrací pro dotvoření konečných představ o Vašem budoucím originálním domovu na míru. S tímto jsme Vám připraveni pomoci od základního nákresu po konečnou projektovou dokumentaci a následnou realizaci na klíč. 

 

 

Proč zvolit právě naše domy?

U staveb JSYstem neexistují hranice pro kreativitu, fantazii, design a symetrii zároveň. Navrhněte si svůj vysněný domov, my Vám pomůžeme tento sen uskutečnit

Dřevo zpracováváme ve vlastních provozech

Naše pilařská výroba, tesařská a truhlářská dílna od samotného kmene zpracuje a připraví veškeré prvky podlahy a konstrukce včetně vnitřního i vnějšího opláštění, vyrobí nábytek do celého interieru domu, okna, dveře a světlík.

Osobní přístup – každý dům je originál

Ke každému projektu přistupujeme s danou pečlivostí, kterou si kruhové domy s nevšedním stylem zaslouží. Nechceme být stavební firma s "typizovanými krabicemi". Můžeme nabídnout kompletní "dřevěný" servis bez subdodavatelských vícenákladů.

Zajistíme projektové dokumenty

Na základě typu provedení jsme schopní vypracovat potřebné podklady ke stavbě - od základního modelového nákresu po projektovou dokumentaci včetně všech statických výpočtů dle platných norem a dalších nutných dokumentů, na základě kterých můžete požádat o stavební povolení.

Zaujal Vás jeden z našich produktů? Odstartujte s námi Váš "dřevěný" projekt..