kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení QUARTET

QUARTET

návrhy - projekce - realizace

QUARTET

od základního nákresu po samotnou realizaci

QUARTET

soustava čtyř propojených kruhových domů z masivu

Co je QUARTET?

Čtyři kruhy Quartet mohou být navrženy dle představ každého, i toho nejnáročnějšího, milovníka kruhového, ale i obdélníkového prostoru. Prostor pro kreativitu nemá omezení. Kombinace výšek stropů, průměrů a libovolného rozestavění staveb nabízí luxusní bydlení s rozlehlými společenskými prostory, pracovnou, obývacími pokoji a dalším potřebným zázemím. Quartet je ideální alternativa pro vícegenerační bydlení.

Domy na míru

S ohledem k typu užívání dodáváme propojené domy v mnoha možných provedeních šíře stěn a střech. Quartet můžeme zrealizovat od propojených čtyř lehkých kruhových domů, přes komplex kruhových dřevostaveb s parametry nízkoenergetického či dokonce pasivního domu se zelenou střechou.

Zde si můžete dotvořit konečné představy o Vašem Quartet projektu

Nákres půdorysu je pro vás jen ilustrací pro dotvoření konečných představ o Vašem budoucím originálním domovu na míru. S tímto jsme Vám připraveni pomoci od základního nákresu po konečnou projektovou dokumentaci a následnou realizaci na klíč. 

 

 

Proč zvolit právě naše domy?

U staveb JSYstem neexistují hranice pro kreativitu, fantazii, design a symetrii zároveň. Navrhněte si svůj vysněný domov, my Vám pomůžeme tento sen uskutečnit

Dřevo zpracováváme ve vlastních provozech

Naše pilařská výroba, tesařská a truhlářská dílna od samotného kmene zpracuje a připraví veškeré prvky podlahy a konstrukce včetně vnitřního i vnějšího opláštění, vyrobí nábytek do celého interieru domu, okna, dveře a světlík.

Osobní přístup – každý dům je originál

Ke každému projektu přistupujeme s danou pečlivostí, kterou si kruhové domy s nevšedním stylem zaslouží. Nechceme být stavební firma s "typizovanými krabicemi". Můžeme nabídnout kompletní "dřevěný" servis bez subdodavatelských vícenákladů.

Zajistíme projektové dokumenty

Na základě typu provedení jsme schopní vypracovat potřebné podklady ke stavbě - od základního modelového nákresu po projektovou dokumentaci včetně všech statických výpočtů dle platných norem a dalších nutných dokumentů, na základě kterých můžete požádat o stavební povolení.

Zaujal Vás jeden z našich produktů? Odstartujte s námi Váš "dřevěný" projekt...