kruhový dům, kruhová dřevostavba na klíč, moderní jurta k bydlení dřevostavba na klíč - solo projekce dřevostaveb - solo

SOLO

projekce - výroba - realizace na klíč

SOLO

JEDNODUCHÁ KRUHOVÁ DŘEVOSTAVBA Z MASIVU

SOLO

návrhy - projekce - realizace

Co je SOLO?

Solo umožňuje mnoho způsobů, jak navrhnout kruhovou stavbu dle představ každého milovníka kruhových domů. Velké nebo malé průměry, "naskládané" do pater nebo propojené dohromady, připravené na budoucí doplnění další stavby.

Domy na míru

Kruhové dřevostavby řady Solo vyrábíme na zakázku v mnoha variantách od 4m až do 18m v průměru. S ohledem k typu užívání dodáváme kruhové domy v mnoha možných provedeních šíře stěn a střech, tedy od jednoduchého lehkého kruhového domu po dřevostavbu s parametry nízkoenergetického či dokonce pasivního domu se zelenou střechou.

Zde si můžete dotvořit konečné představy o Vašem Solo projektu

Vyberte Solo, které se nejvíce blíží představě Vašeho budoucího domova . Nákresy půdorysů jsou pro vás jen ilustrací pro dotvoření konečných představ o Vašem budoucím originálním domovu na míru. S tímto jsme Vám připraveni pomoci od základního nákresu po konečnou projektovou dokumentaci a následnou realizaci na klíč.

 

 

Proč zvolit právě naše domy?

U staveb JSYstem neexistují hranice pro kreativitu, fantazii, design a symetrii zároveň. Navrhněte si svůj vysněný domov, my Vám pomůžeme tento sen uskutečnit

Dřevo zpracováváme ve vlastních provozech

Naše pilařská výroba, tesařská a truhlářská dílna od samotného kmene zpracuje a připraví veškeré prvky podlahy a konstrukce včetně vnitřního i vnějšího opláštění, vyrobí nábytek do celého interieru domu, okna, dveře a světlík.

Osobní přístup – každý dům je originál

Ke každému projektu přistupujeme s danou pečlivostí, kterou si kruhové domy s nevšedním stylem zaslouží. Nechceme být stavební firma s "typizovanými krabicemi". Můžeme nabídnout kompletní "dřevěný" servis bez subdodavatelských vícenákladů.

Zajistíme projektové dokumenty

Na základě typu provedení jsme schopní vypracovat potřebné podklady ke stavbě - od základního modelového nákresu po projektovou dokumentaci včetně všech statických výpočtů dle platných norem a dalších nutných dokumentů, na základě kterých můžete požádat o stavební povolení.

Zaujal Vás jeden z našich produktů? Odstartujte s námi Váš "dřevěný" projekt..